Nowa Marina

Endermolia LPG jako najlepsza metoda do walki z cellulitem

Cellulit jest problemem wielu kobiet. To nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej pod skórą. Cellulit może powodować napięcie kończyn dolnych oraz uczucie ciężkości oraz skurcze.

Powody powstawania cellulitu

Cellulit najczęściej dotyka kobiety, jest to związane z zaburzeniami hormonalnymi, prawdopodobnie nadmiarem estrogenów. Nieprawidłowa tkanka tłuszczowa występuje z obrzęko-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej. Cellulit dzieli się na twardy i miękki. Najczęściej dotyczy ud, bioder, kolan, pośladków i ramion. Najlepsza metoda w leczeniu cellulitu polega na poprawie mikrokrążenia i lipolizy. Usuwanie cellulitu polega na zastosowaniu odpowiednich zabiegów kosmetyczny. Najlepszym z nich jest endermologia określana również jako masaż podciśnieniowy.

Endermologia LPG to najbardziej zabieg do wali z cellulitem.

Endermologia to specyficzny zabieg kosmetologiczny. Endermologia polega na poddaniu masażowi pod ciśnieniem wybranych partii ciała. Dzięki temu następuje redukcja tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu oraz ujędrnienie skóry. Wykonywana jest wyjątkowym urządzeniem francuskiej firmy LPG, to ona stworzyła tą innowacyjną technologię. Po zabiegu endermologii efekty są szybko zauważalne, następuje wyszczuplenie sylwetki, skóra jest jędrniejsza.